O AUTOROVI

 

   Autorem této diskografie je Akáda dlouholetý fanoušek Queen. Jedná se o poměrně nezvyklý pokus zachytit nejen alba Queen a sólové projekty, ale i alternativní verze v podání symfonických orchestrů, coverbands, tributes a v neposlední řadě i pirátských CD, kterých na světě koluje podle odhadů na 800-1000 (různých!). Snad se vám alespoň trochu rozšíří obzor :-)

  

 

   Toto album od Queen jsem slyšel poprvé v roce 1978 a mám k němu osobní vztah. Od té doby mám Queen hrozně rád, budu je mít rád dalších 99 let a to navzdory všem těm, kterým se nelíbí. Mám zálibu ve scénickém tanci a občas mě některá skladba od Queen inspiruje k vytvoření tance či spíše živého videoklipu. Některé tance přímo korespondují s textem, někde je použita instrumentální verze. S tím také souvisí moje obliba sbíraní různých cover verzí, tributů a filharmonií, které jsou uvedeny ne těchto stránkách.

 

     Prosba

V případě, že vlastníte nějaké CD, LP, raritní singl, nebo jiný titul související se skupinou Queen, který není uveden na této stránce, budu velice rád poskytnete-li mi naskenovaný obal. Přední a zadní stránku, pokud možno v kvalitě 300 dpi s malou kompresí. Nemusí být upraveny okraje, stačí prostý sken. Toto zašlete na níže uvedený e-mail. Rádi uveřejníme vše co se týká hudby skupiny Queen, pouze v kategorii NEOFICIELNÍ omezujeme výběr na tituly, které jsou dostupné v Česko-Slovensku, buď v obchodech či zásilkových službách. Dále prosím o informaci za jakou cenu a kde byl tento titul získán.

 Akáda

   

 MEČE BLESKY ...akční taneční show s ohněm, meči, prapory, ...

 


VIDEO

 

 Akáda Dances to Queen 

 


MAIN PAGE